top of page
  • תמונת הסופר/תגלית ניצן

עצות לרכישה אונליין שיעזרו לך להימנע מטעויות בהזמנת בגדים

קניות אונליין הן דבר כיפי ומרגש אך לעיתים אנחנו יכולות לרכוש פריטים שאנחנו לא באמת צריכות/רוצות, לטעות במידות ולהישאר עם מוצרים שנשארים ללא שימוש ומעלים אבק. תקופות סיילים, כמו חודש נובמבר, הן תקופות מצוינות לרכוש ולהתחדש, ולמרות שזה זמן טוב לרענן את המלתחה חשוב שתעשו זאת נכון וחכם. הכנתי לכן שמונה טיפים שיעזרו לכן לעשות בחירות נכונות וקניות חכמות מבלי לשבור את קופת החיסכון:


1. להתמקד במה שנחוץ. לפני שאתן מבצעות רכישה אונליין תעברו על המלתחה שלכן ותבדקו מה חסר לכן ו/או מה אתן רוצות לחדש. זה מאוד מפתה לרכוש הכל מהכל בזמן סיילים אבל אני רוצה להזכיר לכן שלרוב אנחנו לובשות 20% מהבגדים שלנו 80% מהזמן.

2. החליטו מראש על תקציב או מספר פריטים מדוייק שאתן הולכות לרכוש. בהמשך לטיפ הראשון, בתקופת מבצעים יש לנו נטייה לעשות רכישות אימפולסיביות של הרבה מאוד פריטים שלרוב גם נשארים לשבת בארון ללא שימוש. אני ממליצה להגביל את מספר הפריטים ברכישה ל-5, בצורה זו תיהיה לכן יותר שליטה על ההוצאות שלכן, תמנעו מרכישות מיותרות ועל הדרך תשמרו על הסביבה.

3. דעו את המידות שלכן. רוב אתרי האינטרנט היום מספקים טבלאות מידות עם היקפים לכל פריט. אם אתן לא בטוחות לגבי המידה שלכן, מדדו את ההיקפים שלכן (חזה, מותן, ירכיים) ושמרו אותם. כך תוכלו להשוות את ההיקפים לטבלת המידות ולמצוא את המידה הרצויה עבורכן. זה גם יקטין את הסיכוי שלכן לטעות במידה בעת ההזמנה.


4. השתמשו בביקורות. ביקורות באתרי קניות אונליין הוא כלי חזק מאוד בהבנה על איכות המוצר, נראותו במציאות ועוד- נצלו אותו! קראו את הביקורות בעיון ובידקו תמונות של הפריט במציאות. אם מדובר בפריט לבוש - חפשו תמונות בביקורות של מישהי במידתכם ו/או בעלת מבנה גוף זהה לשלכן על מנת לבחון את הפריט על הגוף.


5. אל תעשו קניות אימפולסיביות ורגשיות. כדי להימנע מקניות רגשיות ואימפולסיביות הטיפ שלי הוא לשמור פריטים באזור המעודפים ולחזור אליהם לאחר יום או יומיים. קרה לי לא מעט שחזרתי לפריט לאחר כמה ימים, לא חשקתי בו יותר והסרתי אותו מרשימה הקניה.


6. לא ליפול לטרנדים. טרנדים הולכים ומתחלפים במהירות על, לכן חשוב לבדוק האם מדובר בפריט על זמני שירת אתכן לאורך זמן או טרנד חולף. מצאו את הפריטים שהם על זמניים, שאתן יודעות שלא משנה מתי הם עדין ישארו רלוונטים ואותם תרכשו.


7. ואם בכל זאת את חפצה בטרנד. שאלו את עצמכן האם הפריט תואם לסטייל ולאופי שלכ? דמיינו את התחושות שעולות לכן כשתלבשו את הפריט ותשאלו את עצמכן האם הפריט באמת בשבילכן.


8. חפשו קודי קופון. גם בתקופה של סיילים וגם לא, תמיד כדאי לחפש קוד קופון לפני הרכישה. תתפלאו לגלות כמה קודי קופון יש למותגים השונים שמקנים לכן הנחות משמעותיות (ןאפילו כפל הנחות!). את הקודים תוכלו למצוא על ידי חיפוש בגוגל, בפרופילים של משפיעניות ובלוגריות ברשת, קבוצות פייסבוק וכו'.


מקווה שהטיפים הללו יעזרו לכן בפעם הבאה שאתן באות לרכוש אונליין.


להמלצות שלי וריכוז כל קודי הקופון שלי שתקפים ב SHIPPING IL- לחצו כאן


פוסטים קשורים

הצג הכול
bottom of page